Mecz SC Freiburg - Eintracht Frankfurt dnia 2024-02-18 14:30: końcowy wynik 3-3

Wczorajszy mecz pomiędzy SC Freiburg i Eintracht Frankfurt na Europa-Park Stadion zakończył się remisem 3-3. Spotkanie w ramach 22. kolejki Bundesligi dostarczyło kibicom wiele emocji, a wynik na przerwę wskazywał na wyrównaną rywalizację, gdyż obie drużyny schodziły do szatni przy stanie 2-2. Mecz odbył się w sobotę, 18 lutego o godzinie 14:30. Oto relacja z tego pasjonującego starcia.

SC Freiburg 3-3 Eintracht Frankfurt: Zwrot akcji na Europa-Park Stadion

W sobotnie popołudnie na Europa-Park Stadion w ramach 22. kolejki Bundesligi doszło do widowiskowego starcia pomiędzy gospodarzami z SC Freiburg, a przyjezdnymi z Eintracht Frankfurt. Mecz zakończył się remisem 3-3 po emocjonującej walce na boisku.

Gospodarze rozpoczęli mecz ambitnie, ale to goście jako pierwsi wpisali się na listę strzelców. W 27. minucie po skutecznej akcji P. Maxa bramkę dla Eintracht zdobył Omar Marmoush, otwierając wynik spotkania.

Jednak SC Freiburg szybko odpowiedział. Już trzy minuty później R. Doan wyrównał stan meczu na 1-1, dając nadzieję swojej drużynie na odwrócenie losów spotkania. Niestety dla gospodarzy, w 35. minucie ponownie zabrzmiał sygnał alarmu, gdy A. Knauff przywrócił prowadzenie dla Eintracht po podaniu Omar Marmousha.

Do przerwy wynik był remisowy, gdy V. Grifo wyrównał na 2-2 bramką zdobytą w 45. minucie. Druga połowa przyniosła kolejne emocje, a w 71. minucie A. Knauff ponownie wpisał się na listę strzelców, tym razem asystując Omarowi Marmoushowi, który zdobył swoją drugą bramkę, dając prowadzenie Eintracht Frankfurt.

SC Freiburg nie poddał się i w końcówce meczu, w 89. minucie, M. Gregoritsch zdołał wyrównać na 3-3 po asyście N. Weißhaupta, zagwarantowując swojej drużynie cenny punkt.

Spotkanie obfitowało w emocje zarówno na boisku, jak i na trybunach. Atmosfera była gorąca, a kibice nie mogli oderwać wzroku od tego zaciętego widowiska. Sędzia główny Tobias Stieler z Niemiec musiał być czujny przez cały mecz, a decyzje arbitra budziły wiele dyskusji.

Po końcowym gwizdku obie drużyny musiały pogodzić się z podziałem punktów. SC Freiburg zmierzy się w kolejnych meczach z Lens, FC Augsburg oraz potężnym Bayernem Monachium, natomiast Eintracht Frankfurt czekają starcia z Union St. Gilloise, VfL Wolfsburg i FC Heidenheim. Kibice mogą być pewni, że obie ekipy będą walczyć o jak najwyższe cele w swoich ligowych zmaganiach.