VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt, wynik meczu 1-1

Dnia 2021-09-19 17:30 na obiekcie sportowym VOLKSWAGEN ARENA rozegrał się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 5 pomiędzy VfL Wolfsburg a Eintracht Frankfurt.

Po pierwszej połowie meczu między VfL Wolfsburg a Eintracht Frankfurt wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: S. Lammers 38' 0-1 F. Kostic W. Weghorst 70' 1-1

Żółte kartki VfL Wolfsburg: L. Waldschmidt 35' J. Guilavogui 51'

Żółte kartki Eintracht Frankfurt: D. da Costa 9' D. Sow 29' K. Jakic 45' E. Durm 53' M. Hinteregger 68' O. N'Dicka 88'

Czerwone kartki VfL Wolfsburg:

Czerwone kartki Eintracht Frankfurt:

Sędzią głównym tego spotkania był Felix Zwayer, Germany. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna VfL Wolfsburg stawi czoła 1899 Hoffenheim, następne spotkania z drużynami Sevilla oraz Borussia Monchengladbach a Eintracht Frankfurt podejmie FC Koln. Następne mecze zagra z drużynami Antwerp oraz Bayern Munich.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców z zaangażowaniem śledzi starcia, które tyczą się ligi Bundesliga 1. Złożone z zdolnych obrońców/napastników futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak m.in. L. Waldschmidt D. da Costa raz za razem zagwarantowały własnym stałym sympatykom emocje z najwyższej półki. Systematycznie zdarzają się nieczyste faule, przechodzące do historii gole i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między piłkarzami z ligi bywają nader zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się ostatecznie, iż mecze nas nudzą. Z tego powodu warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych ioglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Bundesliga 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. VfL Wolfsburg i Eintracht Frankfurt i ich udział w Bundesliga 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak VOLKSWAGEN ARENA.