Eintracht Frankfurt vs Werder Bremen, wynik meczu: 1-1

W meczu 28. kolejki niemieckiej Bundesligi Eintracht Frankfurt podejmował Werder Bremen w Deutsche Bank Park. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, mimo iż na przerwę obie drużyny schodziły przy bezbramkowym wyniku. Mecz odbył się 3 dni temu, dokładnie 5 kwietnia o godzinie 18:30.

Relacja z meczu Eintracht Frankfurt - Werder Bremen

Dziś, na Deutsche Bank Park w ramach 28. kolejki Bundesligi, odbył się zacięty pojedynek pomiędzy Eintrachtem Frankfurt a Werderem Brema. Mecz zakończył się remisem 1-1, a emocje sięgały zenitu na trybunach i boisku.

Od pierwszego gwizdka sędziego Roberta Hartmanna atmosfera była niesamowicie napięta. Obie drużyny walczyły o każdą piłkę, starając się zdobyć przewagę nad rywalem. W pierwszej połowie żadna z nich nie potrafiła jednak znaleźć drogi do bramki, co ostatecznie zaowocowało wynikiem 0-0 na przerwę.

Druga połowa okazała się bardziej widowiskowa. W 62. minucie to Werder Bremen wyszło na prowadzenie za sprawą Veljkovicia, który skutecznie wykorzystał sytuację po stałym fragmencie gry. Gospodarze odpowiedzieli szybko – w 77. minucie Tuta wyrównał po asyście Pacho, rozpalając tym samym kibiców na trybunach.

Mecz nie obył się bez kontrowersji. Obie drużyny otrzymały kilka żółtych kartek za zbyt agresywne zachowanie na boisku. W 73. minucie to Werder Bremen musiał radzić sobie w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Stage'a. Sytuacja się odwróciła w 89. minucie, gdy Tuta z Eintrachtu również opuścił plac gry po drugiej żółtej kartce, pozostawiając swoją drużynę w osłabieniu.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a obie ekipy mogą być z siebie dumne z zaangażowania i determinacji, jakie pokazały na boisku. Następne mecze dla Eintrachtu Frankfurt to starcia z VfB Stuttgart, FC Augsburg oraz Bayernem Monachium, natomiast Werder Bremen zmierzy się z Bayerem Leverkusen, VfB Stuttgart oraz FC Augsburg.