Back to Top

Mecz pomiędzy Borussia Dortmund kontra Eintracht Frankfurt 3-1

Dnia 2024-03-17 16:30 na obiekcie SIGNAL IDUNA PARK miał miejsce mecz Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt: wynik końcowy 3-1

Wczoraj, 17 marca br., na SIGNAL IDUNA PARK odbył się emocjonujący mecz Bundesligi pomiędzy Borussia Dortmund a Eintracht Frankfurt. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1 na korzyść gospodarzy, mimo że wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1. Po 90 minutach pełnych wrażeń fani mogli cieszyć się z zwycięstwa swojej drużyny.

Mecz Eintracht Frankfurt kontra 1899 Hoffenheim wynik meczu 3-1

Eintracht Frankfurt - 1899 Hoffenheim, wynik meczu: 3-1

Wczorajszy mecz pomiędzy Eintrachtem Frankfurt a 1899 Hoffenheim w ramach 25. kolejki Bundesligi był pełen emocji i zwrotów akcji. Spotkanie, które odbyło się 10 marca o godzinie 16:30 na Deutsche Bank Park, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-1. Wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1, ale druga połowa przyniosła wiele emocji i decydujące gole.

FC Heidenheim vs Eintracht Frankfurt wynik meczu 1-2

FC Heidenheim - Eintracht Frankfurt, wynik meczu - 1-2

W sobotę, 2 marca 2024 roku, na boisku Voith-Arena odbył się bardzo emocjonujący mecz pomiędzy FC Heidenheim a Eintracht Frankfurt w ramach 24. kolejki Bundesligi. Drużyny zaprezentowały wysoki poziom futbolu, a ostatecznie to goście z Frankfurtu wygrali 2:1, po kapitalnej drugiej połowie, odwracając rezultat z pierwszej połowy, kiedy to prowadzenie objęli gospodarze.

SC Freiburg - Eintracht Frankfurt, wynik końcowy 3-3

Mecz SC Freiburg - Eintracht Frankfurt dnia 2024-02-18 14:30: końcowy wynik 3-3

Wczorajszy mecz pomiędzy SC Freiburg i Eintracht Frankfurt na Europa-Park Stadion zakończył się remisem 3-3. Spotkanie w ramach 22. kolejki Bundesligi dostarczyło kibicom wiele emocji, a wynik na przerwę wskazywał na wyrównaną rywalizację, gdyż obie drużyny schodziły do szatni przy stanie 2-2. Mecz odbył się w sobotę, 18 lutego o godzinie 14:30. Oto relacja z tego pasjonującego starcia.

Mecz Eintracht Frankfurt kontra Vfl Bochum 1-1

Mecz Eintracht Frankfurt - Vfl Bochum zakończony wynikiem 1-1

W najnowszym starciu Bundesligi Eintracht Frankfurt zmierzył się z Vfl Bochum w Deutsche Bank Park. Mecz zakończył się remisem 1-1, a obie bramki padły jeszcze przed przerwą. Spotkanie to miało miejsce 2 dni temu, dokładnie 2024-02-10 o godzinie 14:30, a teraz przyjrzyjmy się szczegółom tego starcia.

Eintracht Frankfurt - FSV Mainz 05 zakończony wynikiem 1-0

Dnia 2024-01-26 19:30 na stadionie Deutsche Bank Park miał miejsce mecz Eintracht Frankfurt kontra FSV Mainz 05: wynik końcowy 1-0

Dziś mieliśmy okazję śledzić emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Eintracht Frankfurt i FSV Mainz 05. Spotkanie odbyło się w ramach 19. kolejki ligi Bundesliga na Deutsche Bank Park. Ostateczny wynik to 1-0 na korzyść Eintracht Frankfurt, po zaciętym starciu, które nie przyniosło goli w pierwszej połowie.

Mecz FC Augsburg vs Eintracht Frankfurt 2-1

Spotkanie FC Augsburg kontra Eintracht Frankfurt na stadionie WWK Arena - końcowy wynik 2-1

Wczorajszy wieczór w WWK Arena dostarczył wielu emocji podczas spotkania pomiędzy FC Augsburg a Eintracht Frankfurt. Mecz zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy, którzy już na przerwę schodzili z minimalną przewagą 1-0. To była kolejka 13. w niemieckiej Bundeslidze, a widowisko odbyło się 3 grudnia 2023 o godzinie 18:30.

Mecz pomiędzy SV Darmstadt 98 vs Eintracht Frankfurt, wynik końcowy 2-2

Na stadionie Merck-Stadion am Böllenfalltor dnia 2024-01-20 14:30 miało miejsce spotkanie pomiędzy SV Darmstadt 98 oraz Eintracht Frankfurt zakończone wynikiem 2-2

W dniu 20 stycznia 2024 roku odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami SV Darmstadt 98 i Eintracht Frankfurt. Spotkanie, które odbyło się w ramach 18. kolejki niemieckiej Bundesligi, miało miejsce na stadionie Merck-Stadion am Böllenfalltor. Po zaciętym starciu ostateczny rezultat to remis 2-2, choć na przerwę to gospodarze przegrywali 0-1.

Mecz RB Leipzig vs Eintracht Frankfurt 0-1

Mecz między RB Leipzig oraz Eintracht Frankfurt zakończony wynikiem 0-1 na stadionie Red Bull Arena dnia 2024-01-13 14:30

W meczu 17. kolejki niemieckiej Bundesligi RB Leipzig podejmował Eintracht Frankfurt w Red Bull Arena. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 1:0, po bramce zdobytej w pierwszej połowie. Mimo starań gospodarzy, którzy nie potrafili odrobić straty, piłkarze Eintracht Frankfurt zasłużenie wywalczyli trzy punkty.