Mecz między FC Koln oraz Eintracht Frankfurt dnia 2023-02-12 16:30 - końcowy wynik 3-0

FC Koln vs Eintracht Frankfurt, wynik 3-0. W dniu 2023-02-12 16:30 na obiekcie sportowym RheinEnergieStadion odbył się mecz ligi Bundesliga kolejki 20 pomiędzy FC Koln a Eintracht Frankfurt.

Po pierwszej połowie meczu między FC Koln a Eintracht Frankfurt wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: T. Hubers 49' 1-0 F. Kainz E. Skhiri 71' 2-0 S. Adamyan E. Skhiri 86' 3-0

Żółte kartki FC Koln: E. Martel 28' T. Hubers 68' J. Chabot 79'

Żółte kartki Eintracht Frankfurt: Buta 45' M. Gotze 61'

Czerwone kartki FC Koln:

Czerwone kartki Eintracht Frankfurt:

Główny arbiter meczu to Daniel Siebert, Germany. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna FC Koln zmierzy się już z VfB Stuttgart, następne spotkania z drużynami VfL Wolfsburg oraz Union Berlin natomiast Eintracht Frankfurt zmierzy się z Werder Bremen. Następne mecze zagra z drużynami Napoli oraz RB Leipzig.

Kibice śledzą potyczki ligi Bundesliga. Interesujące futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak E. Martel Buta systematycznie serwują pierwszorzędnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy bezwzględne faule, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe potyczki między drużynami są zażarte, nie często bywa, że są to spotkania statyczne. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać widowiska piłkarskie emocjonującej ligi Bundesliga. FC Koln oraz Eintracht Frankfurt i ich udział w Bundesliga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, RheinEnergieStadion.