Mecz pomiędzy Borussia Dortmund i Eintracht Frankfurt zakończony wynikiem 5-2 dnia 2021-08-14 16:30

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Borussia Dortmund i Eintracht Frankfurt zakończyła się wynikiem 3-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-2.

W dniu 2021-08-14 16:30 na obiekcie sportowym Signal-Iduna-Park odbył się interesujący mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 1. Zmierzyły się Borussia Dortmund i Eintracht Frankfurt.

Gole strzelali: M. Reus 23' 1-0 E. Haaland F. Passlack 27' 1-1 T. Hazard 32' 2-1 E. Haaland E. Haaland 34' 3-1 M. Reus G. Reyna 58' 4-1 E. Haaland E. Haaland 70' 5-1 M. Reus J. Hauge 86' 5-2 R. Ache

Żółte kartki Borussia Dortmund:

Żółte kartki Eintracht Frankfurt:

Czerwone kartki Borussia Dortmund:

Czerwone kartki Eintracht Frankfurt:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Stieler. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Borussia Dortmund stanie naprzeciw Bayer Leverkusen, następne spotkania z drużynami Besiktas i Union Berlin. Kolejno natomiast Eintracht Frankfurt zmierzy się z VfB Stuttgart. Następne mecze zagra z drużynami Fenerbahce i VfL Wolfsburg.

Wierni fani futbolu śledzą niezwykle fascynujące starcia ligi Bundesliga 1. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. wielokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym kibicom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Nieprzerwanie natrafiamy na zapadające w pamięć asysty czy gole, ostre sytuacje na faul, które dodają pikanterii całemu widowisku. Zmagania pomiędzy graczami ligowymi bywają zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się, że są to zmagania nużące. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Bundesliga 1 i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Borussia Dortmund i Eintracht Frankfurt z ligi Bundesliga 1 gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Signal-Iduna-Park.